Raylı Kapı hidroliği

BINA DIS VE OFIS IC KAPILARINDA COK ACMA KAPAMA ISLEVI OLAN MEKANLARDA YASLI OZURLU COCUKKARIN KAPILARI KOLAY KULLANABILMESI ICIN EN IDEAL SISTEMDIR. KALE RAYLI KAPI HIDROLIGINDE KOL OZEL MAKARAYLA RAY SISTEMI ICINDE DUZ HAREKETE YONELDIGINI ICIN HIDROLIK OMRU YUDE YUZ UZATILMISTIR. KAPI kapalıyken kol kapıyla aynı duzleme yerlesır. hıdrolıgın sık ve dekoratıf yapısı mımarıyle butunlesır. saga ve sola acılan kapılara kolayca monte edılebılır. ambalajında sunulan alyen anahtarla kapı agırlagına ozel olarak ayar yapılarak guc kontrolu hassas olarak gerceklestırılır.
her cesıt olcu ve agırlıktakı kapılarda yogun gorevlerde guvenlık olarak kullanılır. kapıyı acaarken sızın kapatırken hıdrolıgın gucu gereken oranda kullanıldıgı ıcın kolaylık ve hıdrolıge uzun omur saglar. kapılara kolayca ve suratle monte edılır

Parmak İzli Sistem

Kapinin dis yuzune ankastre olarak yerlestirilmis parmak izi okuma modulu 500dpi optik okuyucu sensor yoluyla calismaktadir.3 tanesi yetkili mastir parmak olmak uzere toplam 1900 parmak izini hafizasinda tutabilen bu cihaz kullandigi parmak izi degetlendirme algoritmasinda dunya capinda odul almistir.
Yeni parmak izi ogrenme ve parmak izi tanima islemlerini 1sn daha surede yapabilmesiyle one cikan modul diger parmak izi modullerinin tanimakta gucluk cektigi parmaklari yasli parmaklari ve bayan parmaklarinda cizdigi yuksek performans egrisi ile de dikkatleri uzerine topluyor.
Uzaktan kumanda;
daire sahipleri sistemi parmak izinin yaninda uzaktan kumanda ilede kontrol edebilecek.Telekominikasyon kurumu onayli 493.92 mrcz calisan desi uzaktan kumandalari degisken rolling kot teknolojisi ile uretiliyor.Bu tekneloji kumandanin her kullanisinda farkli bir kot gondermesini sagliyor.Bu sayede kumandanin godnerdigi kot kotu niyetli kisilerce calinsa bile ayni kotla cihaz bir daha calismayagi icin calinan kot hicbir ise yaramaz. Uzaktan kumandanin butonlarina yanlislikla basilmasi durumunda dairenin kapisinin acilmamasi icin uzakran kumandalarin calismamasi kapi uzerinda bulunan aktivasyon butonuna basma sartina baglanmis durumdadir.
Alarm sistemi;
Sistemde tamamen entegre calisan alarm sistemi kapiya entra guvenlik sagliyor.90 db30 cm ses şiddeti ile uyari verebilen bu sistem, uzaktan kumanda ve parmak izi ile kontrol edilebiliyor.
Kapinin yetkisiz çalişmasi durumunda aktif olan bu alarm sistemi yüksek ses şiddeti ile hayli bir caydirici oluyor.

ÜÇ Farkli kontrol imkani

1 Manuel Kontrol / Manuel Anahtarla
2 Uzaktan Kumanda ile kontrol / Remote Control
3 Parmak izi ile kontrol / Finger Print Control

Trajli Kilit

Apartman ıs hanları ıs yerlerı bınaları gırıs kapıları ıcın yogun kullanımlara en uygun sıstemdır. dıstan anahtar ıcten buton kumadalı arzu edılırse pas kartlı kullanım kombınasyonu uygulama ımkanıda fırmamız tarafından saglanır.ekstra bır masraf gerektırmez.kablosuzdur enerjı korumalıdır ve pratıktır.bına ıcndekı ahsap alımunyum pvc ve celık kapılar ıcın uclu uc tıp fonksıyonlu kartlı bır basac kullanımlıdır.

Tirajli Kilit Markaları ve bulundurduğumuz

İto Tirajli Kilit – Kale Tirajli Kilit – Yale Tirajli Kilit

Oto Anahtarı – Kumandası

bilindiği uzere teknolojı hızla gelısmekte ve sıstem tamamen elektronık uzere kurulmaktadır. buna ıyı bır ornek ;renault megane 2004 tur. son yıllarda uretılen araclarda ımdat anahtarı yanı mekanık anahtar genelde bagajda gorulmektedır.fakat renault megane 2004 modele ımdat anahtarını sol on kapıda kullanabılıyorsunuz.dısarıdan bakıldıgında sol on kapının kılıdı anahtarsız gıbı görünür. ama kılıdın uzerındekı kapagı kaldırdıgınızda anahtar gırısını gorebılırsınız.boyle bır modelde otoyu kumandayla acıyor,zor durumda kaldıgınızda ıse mekanık anahtarı kullanıyorsunuz.
pekıı her sey elektronık olarak kumandayla oluyorda nızın yınede mekanık anahtar oluyor?bunun sebebı;dıyelım kı kumanda arızalandı veya otonun akusu bıttı otoyu nasıl acacaksınız?
işte bu durumda ,sol on kapı kılıdı uzerındekı kapak cıkartılıyor ve anahtarla mekanık olarak tum kılıt sıstemını acmıs oluyorsunuz.bu tıp sıstemlı bır otoda kumanda kapıları acarken aynı zamanda elektonık motor kılıdı yanı ımmobılızer sıstemı acmıs oluyor.unutmayın!…kumanda ıle ımmobilizer sistemi devre dısı bırakmadan kapıdan mekanık olarak otoyu actıgınızda kontak anahtarı gorevını yapmayacaktır. yanı Immobilizer sıstemı koruyacaktır. Veya 444 0 193 Numaralı hattan bizede ulaşabilirsiniz

otoanahtari

Esenyurtta 24 Saat çilingir

as

İyi bir kilit ustası kasa oto yale tip ito tip kale tip amerikan topuzlu Immobilizer gibi kilitlerin mekanizmalarını çok iyi bilmesi gerekiyor. Her fırsatta bu mekanizmaların teknik çizimlerini incelemesi ve kroiklerini çıkartması gerekir. Açılacak veya tamir edilecek Kilitlerin iç yapılarını bildiği için yapacak olduğu işi çok kısa sürede gerçekleştirebilmeli. İyi bir kilit ustası olamk için mutlaka Belgeli bir çilingir olunması gerekmektedir. UStalarımızım yaklaşık 50 yıldan beri açmış olduğu kasa oto kontağa anahtar yapmak eski benzin kapaklarına anahtar yapmak gibi işlerdeki edindikleri bilgilerin hepsi birer tecrübedir. Ve ne kadar iddalı olduğumuzuda anlayabilirsiniz. Düşünün antika bir kasa bizlere açılmak üzere yılda kaç defa gelir. Tecrübenin not edilmesi hafızalara kazınması işte buralarda faydalı oluyor. Kilit ustaları haliyle bir çok adrese gidiyor.
Adresi iyi anlamazsa iyi tarif almamışsa krokisi yoksa ve o bölgeye ilk kez gidecekse ulaşılması yaklaşık yarım saat diyelim. Adresi çok doğru aldığını iyi tarif edildiğini ve o bölgeye bildiğini varsayalım ulaşması yaklaşık yirmi dakika diyelim. Adresi doğru aldığını ve oraya daha önce gittiğini varsayalım ulaşması on dakika olacaktır. Yazımıza konu aldığını ve oraya daha önce gittiğini varsayalım ulaşması on dakika olacaktır.
Yazımıza konu olduğu gibi kilit ustası kilitlerin içyapısını ne kadar iyi bilirse o kadar hızlı yol alacaktır. En çok kapı açma işine gidiyorsunuzdur. Bugüne kadar açtığınız kilit mekanizmalarını ne kadar tanıdığınız teknik bir resim kağıda çizip çizmeyeceğinizden ortaya çıkacaktır. Profesyonel ustalarımıza ulaşmak için 444 0 193 Numaralı adresten bizleri arayabilirsiniz. Devamını Oku