Misyonumuz

Çilingir Sektöründe 30. yılımız!

1950’den buyana Esenyurt Çilingir sektöründe 30. yılını tamamlayarak kalite ve güveni günümüze kadar taşımayı başarmıştır.

Geniş Ürün yelpazesi

Kendini yenilikçiliğe adamış bir maka olan Firmamız Çilingir, Anahtarcılık, Kilit değiştirme, Çelik kapı tamirinde Kalite ve estetiği daima ön koşul saymıştır. Ürünlerimiz daire giriş bina giriş oda giriş ofis ve evleriniz garaj kapıları yangın kapıları otomatik kepenkler bariyerler ve bu ürünlere uygulanabilecek Çilingir ve anahtarcı Uzaktan kumanda kamera ve Proxy kartlı geçiş sistemleri tamiri montajı ve onarımı.

Size Özel Çilingir ustası

Bu bilinçe yola çıkan Esenyurt çilingir, Anahtar imalatı kilit imalatı ve estetik görünüme sahip kilit modellerine çağın gelişen ve güvenlik teknolojilerine entergre etmiştir. Standart ölcümlerin yanı sıra tükeicinin arzusuna göre de tasarladğımız kilitler anahtarlar ile kullanıcılarımızı türkiyede ilk kurulul olarak hem görsel hem açıdan memnun edip hemde onlara hırsızlık oranının giderek arttığı ülkemizde güvenliği ve rahatı sunuyoruz. Dünya pazarında ise Balkan ülkeleri Türki Cumhuriyetleri Arap dunyası Kuzek Kıbrıs ile çalışmaktadır.

Hedef ve İlkeler

Misyon : Gelişen teknolojiyi ürünlerimizin kalitesine entegre ederek farklı ürün çeşitleri ve sağladığımız satış sonrası hizmet ile ulusal ve ekonomiye katkımızı sürekli artırarak büyümek

Vizyon : Tüketicilerimize daha rahat güvenli bir yaşam standardı sunarak sektörde Lider Çilingir kurum olmaktır.

Temel Değerlerimiz : Dürüstlük, Güvenilirlik, Kalite, Müşteri Odaklılık, Yenilikçilik

Bir cevap yazın